YÖRESEL ÜRÜN SATIŞ NOKTASI

Doğal beslenme diğer bir deyişle organik beslenme, sağlıklı yaşamın en temel ilkelerinden bir tanesidir. Günümüzde doğal ürünlere ulaşımın zor olması ve şehir hayatının insanları hazır ürün tüketimine teşvik etmesi sebebiyle doğal beslenme alışkanlığı günden güne azalmaktadır. Buna paralel olarak obezite ve bir çok kronik hastalık hızla artmaya devam etmektedir. Kırsal kesimde genel olarak daha uzun ve sağlıklı yaşam sürülmesinde şüphesiz en büyük etken organik beslenme alışkanlığıdır.
Ve bu konuda büyük şehirlerde yaşayan insanlar daha da bilinçlenmektedir.
Sağlıklı beslenme, organik ürün tüketmeyi tercih etme öyle bir akım ki, ürünün satıcısının da reklamının kendiliğinden yapılmasını sağlıyor.

Yatırım TürüOrganik Ürün Satış Merkezi
HizmetOrdu ve Çevresi Organik Ürün Satışları
AdresÜNYE MEYDAN - ORTAR SATIŞ NOKTASI
Ortar Satış Noktası

Yöresel Ürün Satış Noktası

Doğal beslenme diğer bir deyişle organik beslenme, sağlıklı yaşamın en temel ilkelerinden bir tanesidir. Günümüzde doğal ürünlere ulaşımın zor olması ve şehir hayatının insanları hazır ürün tüketimine teşvik etmesi sebebiyle doğal beslenme alışkanlığı günden güne azalmaktadır. Buna paralel olarak obezite ve bir çok kronik hastalık hızla artmaya devam etmektedir. Kırsal kesimde genel olarak daha uzun ve sağlıklı yaşam sürülmesinde şüphesiz en büyük etken organik beslenme alışkanlığıdır.Ve bu konuda büyük şehirlerde yaşayan insanlar daha da bilinçlenmektedir.Sağlıklı beslenme, organik ürün tüketmeyi tercih etme öyle bir akım ki, ürünün satıcısının da reklamının kendiliğinden yapılmasını sağlıyor.